Winkelwagen

Nieuwe producten

Ons assortiment wordt continu uitgebreid met nieuwe producten. Op deze pagina vind je alle nieuwe producten voor je hond! Wil je graag de nieuwe producten voor kat zien? Klik dan hier!

69 producten
69 producten
69 producten
product items have been changed
nieuw
Oasy Adult Light Sterilized Zalm - 10 kg
€ 59,99
€ 6,00 / kg
Niet beoordeeld
-0.44%
individueel
€ 225,98
€ 224,99
€ 9,37 / kg
€ 213,74
Niet beoordeeld
zooplus Gemak

Jouw voordelen

Activeer zooplus Gemak en bespaar altijd 5%
Vertrouwd door meer dan 10 miljoen klanten
Meer dan 8000 producten om uit te kiezen
-1.36%
individueel
€ 145,98
€ 143,99
€ 6,00 / kg
Niet beoordeeld
-3.06%
individueel
€ 51,57
€ 49,99
€ 8,33 / kg
Niet beoordeeld
€ 14,49
€ 5,80 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
4 varianten
€ 65,99
€ 5,50 / kg
€ 62,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
-3.02%
individueel
€ 131,98
€ 127,99
€ 5,33 / kg
€ 121,59
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 74,49
€ 6,21 / kg
Niet beoordeeld
€ 8,49
€ 5,66 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
Oasy Adult Small/Mini Zalm - 6 kg
€ 41,49
€ 6,92 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
€ 16,69
€ 11,13 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
-3.24%
individueel
€ 45,98
€ 44,49
€ 8,90 / kg
Niet beoordeeld
€ 109,99
€ 9,17 / kg
€ 104,49
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-1.79%
individueel
€ 110,98
€ 108,99
€ 4,54 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
4 varianten
€ 6,99
€ 6,99 / kg
€ 6,64
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
-7.05%
individueel
€ 27,96
€ 25,99
€ 6,50 / kg
€ 24,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
2 varianten
-1.91%
individueel
€ 103,98
€ 101,99
€ 5,10 / kg
Beoordeling: 5/5(2)
nieuw
4 varianten
-7.05%
individueel
€ 27,96
€ 25,99
€ 6,50 / kg
€ 24,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
€ 123,99
€ 5,17 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
Markus Mühle NaturNah Hondenvoer Mini - 1,5 kg
€ 5,29
€ 3,53 / kg
Niet beoordeeld
-2.41%
individueel
€ 61,47
€ 59,99
€ 13,33 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
€ 62,99
€ 5,25 / kg
Niet beoordeeld
-7.6%
individueel
€ 16,98
€ 15,69
€ 5,23 / kg
Niet beoordeeld
€ 5,29
€ 3,53 / kg
Niet beoordeeld
-10.3%
individueel
€ 10,58
€ 9,49
€ 3,16 / kg
Niet beoordeeld
-0.9%
individueel
€ 219,98
€ 217,99
€ 9,08 / kg
€ 207,09
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 112,99
€ 9,42 / kg
€ 107,34
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
-3.02%
individueel
€ 131,98
€ 127,99
€ 5,33 / kg
€ 121,59
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
€ 65,99
€ 5,50 / kg
€ 62,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 72,99
€ 6,08 / kg
Niet beoordeeld
€ 55,49
€ 4,62 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
Oasy Adult Medium/Large Kip - 10 kg
€ 40,99
€ 4,10 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
nieuw
4 varianten
€ 6,99
€ 6,99 / kg
€ 6,64
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 14,49
€ 5,80 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
€ 51,99
€ 5,20 / kg
Beoordeling: 5/5(2)
nieuw
4 varianten
-3.02%
individueel
€ 131,98
€ 127,99
€ 5,33 / kg
€ 121,59
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
€ 65,99
€ 5,50 / kg
€ 62,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
€ 6,99
€ 6,99 / kg
€ 6,64
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
4 varianten
-7.05%
individueel
€ 27,96
€ 25,99
€ 6,50 / kg
€ 24,69
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-1.42%
individueel
€ 139,98
€ 137,99
€ 5,75 / kg
Niet beoordeeld
€ 69,99
€ 5,83 / kg
Niet beoordeeld
-1.58%
individueel
€ 125,98
€ 123,99
€ 5,17 / kg
Niet beoordeeld
-1.34%
individueel
€ 148,98
€ 146,99
€ 6,12 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
-4.16%
individueel
€ 33,38
€ 31,99
€ 10,66 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
€ 22,99
€ 9,20 / kg
Niet beoordeeld
€ 61,99
€ 6,20 / kg
Niet beoordeeld
€ 14,49
€ 5,80 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
nieuw
Markus Mühle Black Angus Adult Mini - 1,5 kg
€ 9,49
€ 6,33 / kg
Niet beoordeeld
-8.49%
individueel
€ 16,38
€ 14,99
€ 5,00 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
-2.57%
individueel
€ 57,98
€ 56,49
€ 3,77 / kg
€ 53,67
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 53,99
€ 5,40 / kg
Beoordeling: 4/5(2)
€ 59,99
€ 6,00 / kg
Niet beoordeeld
-2.29%
individueel
€ 64,98
€ 63,49
€ 6,35 / kg
Niet beoordeeld
€ 8,19
€ 5,46 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
Markus Mühle Black Angus Adult - 1,5 kg
€ 9,49
€ 6,33 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
-1.91%
individueel
€ 77,98
€ 76,49
€ 9,56 / kg
€ 72,67
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-1.63%
individueel
€ 121,98
€ 119,99
€ 6,00 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
nieuw
2 varianten
Adviesprijs
€ 44,49
€ 28,99
€ 3,87 / kg
€ 27,54
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-1.84%
individueel
€ 107,98
€ 105,99
€ 5,30 / kg
Beoordeling: 4/5(2)
€ 32,49
€ 6,50 / kg
Niet beoordeeld
-1.61%
individueel
€ 123,98
€ 121,99
€ 6,10 / kg
Niet beoordeeld
-3.4%
individueel
€ 43,47
€ 41,99
€ 5,60 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
nieuw
2 varianten
€ 38,99
€ 9,75 / kg
€ 37,04
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 60,99
€ 6,10 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
-1.66%
individueel
€ 119,98
€ 117,99
€ 5,90 / kg
Niet beoordeeld