Winkelwagen

Nieuwe producten

Ons assortiment wordt continu uitgebreid met nieuwe producten. Op deze pagina vind je alle nieuwe producten voor je hond! Wil je graag de nieuwe producten voor kat zien? Klik dan hier!

35 producten
35 producten
35 producten
product items have been changed
nieuw
2 varianten
nieuw
5 varianten
€ 21,99
€ 12,22 / kg
Niet beoordeeld

Jouw voordelen

Activeer zooplus Gemak en bespaar altijd 5%
Vertrouwd door meer dan 10 miljoen klanten
Meer dan 8000 producten om uit te kiezen
nieuw
5 varianten
€ 19,79
€ 10,99 / kg
Niet beoordeeld
€ 18,19
€ 7,58 / kg
€ 17,28
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-2.98%
individueel
€ 49,98
€ 48,49
€ 10,10 / kg
€ 46,07
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
2 varianten
€ 14,79
€ 6,16 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
3 varianten
€ 30,99
€ 6,46 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
€ 30,49
€ 16,29 / kg
€ 28,97
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
3 varianten
€ 67,49
€ 8,44 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
3 varianten
€ 92,99
€ 11,62 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
MAC's Dog Vetcare Moro's wortelsoep 6 x 375 g - Wortelen
€ 12,49
€ 5,55 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
nieuw
€ 18,19
€ 11,37 / kg
€ 17,28
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
MAC's Dog Vetcare Gewichtscontrole 6 x 400 g - Kip
€ 17,99
€ 7,50 / kg
Niet beoordeeld
€ 81,49
€ 10,19 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
2 varianten
€ 93,99
€ 11,75 / kg
Niet beoordeeld
€ 63,49
€ 7,94 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
3 varianten
€ 33,99
€ 7,08 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
3 varianten
€ 30,99
€ 6,46 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
€ 30,49
€ 16,29 / kg
€ 28,97
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 46,99
€ 9,79 / kg
€ 44,64
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
-1.59%
individueel
€ 93,98
€ 92,49
€ 9,63 / kg
€ 87,87
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
€ 26,49
€ 16,05 / kg
€ 25,17
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
5 varianten
€ 28,99
€ 16,11 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
5 varianten
€ 28,99
€ 16,11 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
5 varianten
€ 19,79
€ 10,99 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
€ 14,99
€ 12,49 / kg
€ 14,24
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 47,49
€ 9,89 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
-1.57%
individueel
€ 94,98
€ 93,49
€ 9,74 / kg
Beoordeling: 5/5(1)
-3.82%
individueel
€ 36,38
€ 34,99
€ 7,29 / kg
€ 33,24
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
€ 24,99
€ 10,41 / kg
€ 23,74
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
€ 22,99
€ 5,18 / kg
€ 21,84
Niet beoordeeld
zooplus Gemak
nieuw
2 varianten
€ 14,79
€ 6,16 / kg
Niet beoordeeld
nieuw
MAC's Dog Vetcare Gewichtscontrole 6 x 200 g - Kip
€ 12,29
€ 10,24 / kg
Niet beoordeeld